Dla klientów
MEDITERRANEUM

Wyjątkowy pomysł na letni wypoczynek

Biuro podróży Mediterraneum serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z długiej listy atrakcyjnych wyjazdów wczasowych w najwspanialsze zakątki Polski i nie tylko. Zapewniamy rozbudowaną ofertę obozów oraz pielgrzymek młodzieżowych, które na pewno zainteresują wszystkich młodych wczasowiczów.

Duży wybór obozów młodzieżowych, pielgrzymek - idealne dla młodzieży

Niemal wszystkie oferowane wyjazdy, oprócz niezwykłych atrakcji turystyczno-rekreacyjnych, zapewniają również możliwość odwiedzenia ważnych punktów na pielgrzymkowej mapie Polski. Mogą zatem być nie tylko okazją do wyśmienitej zabawy, ale też do poznania i przybliżenia się do duchowego bogactwa, z jakiego słynie nasz kraj. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych obozów i pielgrzymek młodzieżowych:

Tajemnice Fortów Świnoujścia

Niezapomniana wyprawa, podczas której uczestnicy poznają tajniki wojskowej musztry, odwiedzą osławioną Promenadę Gwiazd w Międzyzdrojach i zakosztują uroków słynnego niemieckiego parku rozrywki Heide Park. Oprócz tego, program obejmuje atrakcyjną grę miejską, wspaniałe plażowanie, dyskoteki i konkursy z nagrodami.

Ustka - ABC Tenisa

Podczas tego wyjątkowego obozu młodzieżowego, profesjonalny trener wprowadzi uczestników w tajniki tenisa ziemnego, objaśni podstawowe chwyty, nauczy właściwej postawy i sposobów skutecznej gimnastyki. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia takiego kursu. Poza tym, w programie wyjazdu uwzględniono rejs po morzu w rytmie szant, wizytę w Słowińskim Parku Narodowym, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych latarni morskich w Polsce oraz sesję zdjęciową. Oprócz tego: karaoke, dyskoteki, konkursy z nagrodami, mnóstwo atrakcji sportowych i wyborne plażowanie!

Kopalnia talentów

Wyjątkowy obóz młodzieżowy, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnorodnych zajęciach kreatywnych oraz poznać i rozwinąć własne zdolności. W programie mnóstwo atrakcji - od przyrządzania kolorowych potraw, poprzez komponowanie biżuterii, praktyczne poznawanie zróżnicowanych technik malarskich i rysunkowych, a na atrakcyjnych zajęciach sportowych skończywszy. Poza tym, oczywiście, wspaniałe plażowanie, dyskoteki, karaoke, ogniska i mnóstwo świetnej zabawy!

Pojedynek na głosy & Bitwa na taniec

Coś w sam raz dla osób, które kochają muzykę i taniec! Pełen atrakcji wyjazd prowadzony przez jednego z uczestników popularnego programu, „Bitwa na głosy”. W planach: muzyczna walka zespołów wokalnych, kulisy słynnego telewizyjnego show, codzienne zajęcia taneczne z profesjonalnymi instruktorami, którzy pozwolą poznać różnorodne style taneczne - od mambo, latino i salsy, po hip-hop i disco, zajęcia ze stylizacji makijażu, fryzur i projektowania ubioru, wykonywanie biżuterii oraz prawdziwy flash mob! Poza tym - niezapomniane dyskoteki, ogniska, wspaniałe plażowanie, turnieje sportowe i konkursy z nagrodami.

Akademia młodego kolonisty

Pełna atrakcji wycieczka, podczas której uczestnicy będą mieli okazję postrzelać z łuku, rzucać oszczepem, poszukiwać złota, poznać śpiew indiański, nauczyć się rozpalania ognia za pomocą krzesiwa, obejrzeć wyścigi psich zaprzęgów i nie tylko! Wspaniała przygoda i świetna zabawa obejmująca spływy kajakowe, zajęcia z survivalu, wspaniałe atrakcje sportowe, ciekawe zajęcia artystyczne, zwiedzanie wspaniałych zabytków i urokliwych zakątków Mazurów, m.in. Świętej Lipki oraz dyskoteki, karaoke, warsztaty taneczne i wiele więcej!

W krainie dinozaurów i jaskiniowców

Poczuj się jak w „Parku Jurajskim” i poznaj tajniki życia dinozaurów! Podczas całodniowej wycieczki do niesamowitego „Dino świata” w Bałtowie, uczestnicy nie tylko będą mieli szansę spotkać się z najwspanialszymi okazami wymarłych gatunków zamieszkujących niegdyś ziemię, ale też czeka tam na nich pełen frajdy Park Rozrywki z karuzelami, zjeżdżalniami, basenami z piłeczek i kinem 5D. Oprócz tego - Aquapark, zachwycający park miniatur, wizyta w najpiękniejszej w Polsce jaskini - Raj oraz pobyt w słynnym Opactwie Benedyktyńskim, gdzie znajdują się relikwie drzewa Krzyża świętego. To właśnie tu wędrują każde obozy i pielgrzymki młodzieżowe! Ponadto dyskoteki, spartakiada, codzienne kąpiele w basenie i inne znakomite atrakcje!

W rabczańskim świecie bajek

Uczestników przywita wspaniała zabawa podczas wyborów najstraszniejszych Miss i Mistera Straszyceum w stylu Monster High. Upiorny makijaż, tatuaże i najdziwniejsze fryzury - mile widziane. Oprócz tego - zajęcia z własnoręcznego wyrobu biżuterii przyjaźni My Little Pony, ekologiczna kreatywność z Panem Spongebobem, gwiezdne podchody ze Star Wars, pieczenie ciastek ze Scooby Doo, pokazy i nauka magicznych sztuczek, bajkowy świat Disney'a, Andersena i Braci Grimm, turniej tańca oraz wyśmienita zabawa w słynnym Parku Rozrywki RABKOLAND, a także niesamowite dyskoteki, ogniska i nie tylko. Doskonałe wrażenia gwarantowane!

Przygoda w Beskidzie Sądeckim

Witaj przygodo! Oprócz udziału w niezapomnianych dyskotekach, ogniskach i zajęciach sportowych, uczestnicy wycieczki udadzą się na Słowację, wezmą udział w spływie tratwami Przełomem Dunajca oraz zakosztują wybornych, oryginalnych wód mineralnych w Muszynie i Krynicy Górskiej. W programie ponadto: fantastyczna zabawa w speedball (sportowy paintball), zorbing (staczanie się ze specjalnej zjeżdżalni, w wielkiej dmuchanej kuli), aquazorbing (chodzenie po wodzie wewnątrz dwumetrowej, plastikowej kuli), fantastyczna jazda na Trikke'u oraz biegi terenowe, podchody, nauka orientacji w terenie, konkursy młodych talentów, kalambury, park wodny i mnóstwo innych wyjątkowych atrakcji!

Mali Taternicy

Atrakcje tego wspaniałego obozu młodzieżowego to między innymi zabawa w bajecznej Tatralandii - największym parku wodnym w Europie środkowej, przeprawa łodziami flisackimi przez Dunajec, wizyta w jednym z najładniejszych polskich zamków - w Niedzicy, spacer urokliwą zaporą wodną w Czorsztynie, wjazd kolejką na Butorowy Wierch, przejście wśród malowniczych krajobrazów, na Gubałówkę, wejścia na wspaniałe tatrzańskie szczyty (m.in. Nosal, Sarnie Skałki), podejście pod wodospad Siklawica, wycieczka do Morskiego ka, a ponadto - bal przebierańców, ogniska, dyskoteki, wieczory przy kominku i mnóstwo innych, cudownych atrakcji!

Wakacje z duchami

Propozycja dla młodych odkrywców, którzy nie boją się poznać zamierzchłych tajemnic i zakosztować smaku niezwykłych przygód! W programie tropienie duchów w nawiedzonych krzyżackich zamkach, szukanie skarbów, zajadanie „obrzydliwości”, wizyty w „straszliwych miejscach”, jazda gokartami, strzelnica łucznicza, niezwykle interesujące warsztaty: garncarskie, tkackie, mennica i nie tylko. A ponadto: straszny bal przebierańców - duchów i zjaw, wycieczka do aquaparku, konkurs talentów, ogniska, dyskoteki, zajęcia sportowe oraz rekreacyjne, a także wszystko, co potrzebne, aby doskonale się bawić!

Ekspedycja Bieszczady

Coś dla miłośników kultury i mocnych wrażeń. W programie niezwykle atrakcyjna wyprawa do romantycznego Lwowa, wycieczka nad magiczną Solinę i do Sanoku, a także niesamowite fotosafari: zjazdy na linach, przejażdżki samochodem terenowym, rozpoznawanie tropów zwierząt oraz interesujące prelekcje. Oprócz tego - niezwykła szkoła przetrwania: okazja, aby samodzielnie zawalczyć o niezbędne pożywienie w gąszczach lasu i własnoręcznie zbudować sobie prowizoryczny nocleg. Ponadto - strzelanie z łuku, rzucanie siekierami, marsz na orientację i nie tylko. W ofercie także dyskoteki w rytmie największych przebojów, a nawet kąpiele w zalewie Solińskim. Nie może Cię tam zabraknąć!

Poszukiwacze złota

Kopalnia złota w Złotym Stoku nie bez powodu wciąż na nowo przyciąga rzesze turystów pragnących znaleźć dla siebie odrobinę cennego kruszcu. Szczęściarze biorący udział w tej wyprawie będą mieli okazję zjechać kolejką podziemną i własnoręcznie zakosztować gorączki złota, podczas poszukiwań w słynnym, złotodajnym wodospadzie. W programie także wspaniałe wycieczki górskie, zwiedzanie podziemnych labiryntów twierdzy kłodzkiej, wizyta w sławnej czeskiej Jaskini Macocha na głębokości 138 metrów, zwiedzanie popularnych atrakcji turystycznych Czech, wizyta w uzdrowisku Kudowa Zdrój, Kaplica Czaszek, muzeum papiernictwa, wypad do aquaparku, a ponadto ciekawe rozgrywki sportowe oraz wiele wspaniałych atrakcji rekreacyjnych!

Piracka Załogo, Ahoj!

Ahoj, ahoj! Na horyzoncie wspaniała zabawa w budowę statku pirackiego, stworzenie strojów i odbycie prawdziwej bitwy morskiej! Do boju, kamraci! Nie ma czasu do stracenia. Czeka na Was XVII-wieczny, piracki galeon, który rozkołysze Was na swoim pokładzie podczas niezapomnianego rejsu po wzburzonych morskich falach. W programie piracka dyskoteka, wypad do Parku Wodnego, wizyta w Muzeum Chleba, ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, zwiedzanie starej latarni ulokowanej na końcu cudownej łebskiej promenady, multisensoryczne zajęcia artystyczne, konkursy, plażowanie, ogniska i wspaniałe zajęcia sportowe. Ahoj, ahoj! Obozy młodzieżowe już na Was czekają!

Obóz konno - taneczny

Jeżeli lubisz konie lub kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby poznać te niezwykłe zwierzęta lepiej, ten wyjazd jest dla Ciebie! Oferujemy wspaniałe, pełne niezwykłych wrażeń, wielogodzinne zajęcia z żywymi końmi, ujeżdżanie, a także praktyczne warsztaty edukacyjne: opieka nad tymi zwierzętami, karmienie, pielęgnacja, sprzęt, sprzątanie i wyposażenie stajni oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące w towarzystwie koni. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Oprócz tego - wycieczka do słynnego Western City oraz profesjonalne zajęcia taneczne, ogniska, przejażdżki bryczką, atrakcje sportowe i rekreacyjne - słowem: cudownie spędzony czas!

Śladami ducha Karkonoszy

Nie masz pomysłu na wakacyjny wypoczynek? Wybierz się w polsko-czeskie Karkonosze. To istny raj dla miłośników skoków narciarskich, górskich krajobrazów oraz wyjątkowych atrakcji wodnych. W programie obozu młodzieżowego, między innymi: słynne czeskie Skalne Miasto z wodospadami i Turkusowym Jeziorem, wizyta w kompleksach narciarskich w Libercu oraz Harrachovie, niesamowity aquapark TROPIKANA w Hotelu Gołębiewskim, park linowy TROLLANDIA, liczne zabytki sakralne oraz świeckie, okolice tajemniczej Bursztynowej Komnaty oraz wspaniałe czeskie ZOO z białymi tygrysami. Ponadto - niezwykłe atrakcje sportowo-rekreacyjne, ogniska i nie tylko!

Nasze obozy młodzieżowe i pielgrzymki są gwarancją niezapomnianych przeżyć - zapewniamy niskie ceny oraz satysfakcję w ciągu całego wyjazdu.

  aktualności   o nas   kontakt   dla Agentów  
 

Na skróty: MEDITERRANEUM - Tour Operator
61-869 Poznań, ul. Garbary 42,  Infolinia: 801 000 302
Dział Sprzedaży agencyjnej (numery tylko dla agentów): tel. (+61) 853 32 67, 853 32 68, fax (+61) 852 85 87
61-770 Poznań, ul. Paderewskiego 8, Sekcja Pielgrzymkowa: tel (+61) 853 32 72, (+61) 851 62 00, fax (+61) 851 00 60
e-mail: info@mediterraneum.pl            www.mediterraneum.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Inwestujemy w waszą przyszłość.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej.. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.