Dla klientw
MEDITERRANEUM

Wyjątkowy pomysł na letni wypoczynek

Biuro podróży Mediterraneum serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z długiej listy atrakcyjnych wyjazdów wczasowych w najwspanialsze zakątki Polski i nie tylko. Zapewniamy rozbudowaną ofertę obozów oraz pielgrzymek młodzieżowych, które na pewno zainteresują wszystkich młodych wczasowiczów.

Duży wybór obozów młodzieżowych, pielgrzymek - idealne dla młodzieży

Niemal wszystkie oferowane wyjazdy, oprócz niezwykłych atrakcji turystyczno-rekreacyjnych, zapewniają również możliwość odwiedzenia ważnych punktów na pielgrzymkowej mapie Polski. Mogą zatem być nie tylko okazją do wyśmienitej zabawy, ale też do poznania i przybliżenia się do duchowego bogactwa, z jakiego słynie nasz kraj. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych obozów i pielgrzymek młodzieżowych:

Tajemnice Fortów Świnoujścia

Niezapomniana wyprawa, podczas której uczestnicy poznają tajniki wojskowej musztry, odwiedzą osławioną Promenadę Gwiazd w Międzyzdrojach i zakosztują uroków słynnego niemieckiego parku rozrywki Heide Park. Oprócz tego, program obejmuje atrakcyjną grę miejską, wspaniałe plażowanie, dyskoteki i konkursy z nagrodami.

Ustka - ABC Tenisa

Podczas tego wyjątkowego obozu młodzieżowego, profesjonalny trener wprowadzi uczestników w tajniki tenisa ziemnego, objaśni podstawowe chwyty, nauczy właściwej postawy i sposobów skutecznej gimnastyki. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia takiego kursu. Poza tym, w programie wyjazdu uwzględniono rejs po morzu w rytmie szant, wizytę w Słowińskim Parku Narodowym, zwiedzanie jednej z najpiękniejszych latarni morskich w Polsce oraz sesję zdjęciową. Oprócz tego: karaoke, dyskoteki, konkursy z nagrodami, mnóstwo atrakcji sportowych i wyborne plażowanie!

Kopalnia talentów

Wyjątkowy obóz młodzieżowy, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w różnorodnych zajęciach kreatywnych oraz poznać i rozwinąć własne zdolności. W programie mnóstwo atrakcji - od przyrządzania kolorowych potraw, poprzez komponowanie biżuterii, praktyczne poznawanie zróżnicowanych technik malarskich i rysunkowych, a na atrakcyjnych zajęciach sportowych skończywszy. Poza tym, oczywiście, wspaniałe plażowanie, dyskoteki, karaoke, ogniska i mnóstwo świetnej zabawy!

Pojedynek na głosy & Bitwa na taniec

Coś w sam raz dla osób, które kochają muzykę i taniec! Pełen atrakcji wyjazd prowadzony przez jednego z uczestników popularnego programu, „Bitwa na głosy”. W planach: muzyczna walka zespołów wokalnych, kulisy słynnego telewizyjnego show, codzienne zajęcia taneczne z profesjonalnymi instruktorami, którzy pozwolą poznać różnorodne style taneczne - od mambo, latino i salsy, po hip-hop i disco, zajęcia ze stylizacji makijażu, fryzur i projektowania ubioru, wykonywanie biżuterii oraz prawdziwy flash mob! Poza tym - niezapomniane dyskoteki, ogniska, wspaniałe plażowanie, turnieje sportowe i konkursy z nagrodami.

Akademia młodego kolonisty

Pełna atrakcji wycieczka, podczas której uczestnicy będą mieli okazję postrzelać z łuku, rzucać oszczepem, poszukiwać złota, poznać śpiew indiański, nauczyć się rozpalania ognia za pomocą krzesiwa, obejrzeć wyścigi psich zaprzęgów i nie tylko! Wspaniała przygoda i świetna zabawa obejmująca spływy kajakowe, zajęcia z survivalu, wspaniałe atrakcje sportowe, ciekawe zajęcia artystyczne, zwiedzanie wspaniałych zabytków i urokliwych zakątków Mazurów, m.in. Świętej Lipki oraz dyskoteki, karaoke, warsztaty taneczne i wiele więcej!

W krainie dinozaurów i jaskiniowców

Poczuj się jak w „Parku Jurajskim” i poznaj tajniki życia dinozaurów! Podczas całodniowej wycieczki do niesamowitego „Dino świata” w Bałtowie, uczestnicy nie tylko będą mieli szansę spotkać się z najwspanialszymi okazami wymarłych gatunków zamieszkujących niegdyś ziemię, ale też czeka tam na nich pełen frajdy Park Rozrywki z karuzelami, zjeżdżalniami, basenami z piłeczek i kinem 5D. Oprócz tego - Aquapark, zachwycający park miniatur, wizyta w najpiękniejszej w Polsce jaskini - Raj oraz pobyt w słynnym Opactwie Benedyktyńskim, gdzie znajdują się relikwie drzewa Krzyża świętego. To właśnie tu wędrują każde obozy i pielgrzymki młodzieżowe! Ponadto dyskoteki, spartakiada, codzienne kąpiele w basenie i inne znakomite atrakcje!

W rabczańskim świecie bajek

Uczestników przywita wspaniała zabawa podczas wyborów najstraszniejszych Miss i Mistera Straszyceum w stylu Monster High. Upiorny makijaż, tatuaże i najdziwniejsze fryzury - mile widziane. Oprócz tego - zajęcia z własnoręcznego wyrobu biżuterii przyjaźni My Little Pony, ekologiczna kreatywność z Panem Spongebobem, gwiezdne podchody ze Star Wars, pieczenie ciastek ze Scooby Doo, pokazy i nauka magicznych sztuczek, bajkowy świat Disney'a, Andersena i Braci Grimm, turniej tańca oraz wyśmienita zabawa w słynnym Parku Rozrywki RABKOLAND, a także niesamowite dyskoteki, ogniska i nie tylko. Doskonałe wrażenia gwarantowane!

Przygoda w Beskidzie Sądeckim

Witaj przygodo! Oprócz udziału w niezapomnianych dyskotekach, ogniskach i zajęciach sportowych, uczestnicy wycieczki udadzą się na Słowację, wezmą udział w spływie tratwami Przełomem Dunajca oraz zakosztują wybornych, oryginalnych wód mineralnych w Muszynie i Krynicy Górskiej. W programie ponadto: fantastyczna zabawa w speedball (sportowy paintball), zorbing (staczanie się ze specjalnej zjeżdżalni, w wielkiej dmuchanej kuli), aquazorbing (chodzenie po wodzie wewnątrz dwumetrowej, plastikowej kuli), fantastyczna jazda na Trikke'u oraz biegi terenowe, podchody, nauka orientacji w terenie, konkursy młodych talentów, kalambury, park wodny i mnóstwo innych wyjątkowych atrakcji!

Mali Taternicy

Atrakcje tego wspaniałego obozu młodzieżowego to między innymi zabawa w bajecznej Tatralandii - największym parku wodnym w Europie środkowej, przeprawa łodziami flisackimi przez Dunajec, wizyta w jednym z najładniejszych polskich zamków - w Niedzicy, spacer urokliwą zaporą wodną w Czorsztynie, wjazd kolejką na Butorowy Wierch, przejście wśród malowniczych krajobrazów, na Gubałówkę, wejścia na wspaniałe tatrzańskie szczyty (m.in. Nosal, Sarnie Skałki), podejście pod wodospad Siklawica, wycieczka do Morskiego ka, a ponadto - bal przebierańców, ogniska, dyskoteki, wieczory przy kominku i mnóstwo innych, cudownych atrakcji!

Wakacje z duchami

Propozycja dla młodych odkrywców, którzy nie boją się poznać zamierzchłych tajemnic i zakosztować smaku niezwykłych przygód! W programie tropienie duchów w nawiedzonych krzyżackich zamkach, szukanie skarbów, zajadanie „obrzydliwości”, wizyty w „straszliwych miejscach”, jazda gokartami, strzelnica łucznicza, niezwykle interesujące warsztaty: garncarskie, tkackie, mennica i nie tylko. A ponadto: straszny bal przebierańców - duchów i zjaw, wycieczka do aquaparku, konkurs talentów, ogniska, dyskoteki, zajęcia sportowe oraz rekreacyjne, a także wszystko, co potrzebne, aby doskonale się bawić!

Ekspedycja Bieszczady

Coś dla miłośników kultury i mocnych wrażeń. W programie niezwykle atrakcyjna wyprawa do romantycznego Lwowa, wycieczka nad magiczną Solinę i do Sanoku, a także niesamowite fotosafari: zjazdy na linach, przejażdżki samochodem terenowym, rozpoznawanie tropów zwierząt oraz interesujące prelekcje. Oprócz tego - niezwykła szkoła przetrwania: okazja, aby samodzielnie zawalczyć o niezbędne pożywienie w gąszczach lasu i własnoręcznie zbudować sobie prowizoryczny nocleg. Ponadto - strzelanie z łuku, rzucanie siekierami, marsz na orientację i nie tylko. W ofercie także dyskoteki w rytmie największych przebojów, a nawet kąpiele w zalewie Solińskim. Nie może Cię tam zabraknąć!

Poszukiwacze złota

Kopalnia złota w Złotym Stoku nie bez powodu wciąż na nowo przyciąga rzesze turystów pragnących znaleźć dla siebie odrobinę cennego kruszcu. Szczęściarze biorący udział w tej wyprawie będą mieli okazję zjechać kolejką podziemną i własnoręcznie zakosztować gorączki złota, podczas poszukiwań w słynnym, złotodajnym wodospadzie. W programie także wspaniałe wycieczki górskie, zwiedzanie podziemnych labiryntów twierdzy kłodzkiej, wizyta w sławnej czeskiej Jaskini Macocha na głębokości 138 metrów, zwiedzanie popularnych atrakcji turystycznych Czech, wizyta w uzdrowisku Kudowa Zdrój, Kaplica Czaszek, muzeum papiernictwa, wypad do aquaparku, a ponadto ciekawe rozgrywki sportowe oraz wiele wspaniałych atrakcji rekreacyjnych!

Piracka Załogo, Ahoj!

Ahoj, ahoj! Na horyzoncie wspaniała zabawa w budowę statku pirackiego, stworzenie strojów i odbycie prawdziwej bitwy morskiej! Do boju, kamraci! Nie ma czasu do stracenia. Czeka na Was XVII-wieczny, piracki galeon, który rozkołysze Was na swoim pokładzie podczas niezapomnianego rejsu po wzburzonych morskich falach. W programie piracka dyskoteka, wypad do Parku Wodnego, wizyta w Muzeum Chleba, ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, zwiedzanie starej latarni ulokowanej na końcu cudownej łebskiej promenady, multisensoryczne zajęcia artystyczne, konkursy, plażowanie, ogniska i wspaniałe zajęcia sportowe. Ahoj, ahoj! Obozy młodzieżowe już na Was czekają!

Obóz konno - taneczny

Jeżeli lubisz konie lub kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby poznać te niezwykłe zwierzęta lepiej, ten wyjazd jest dla Ciebie! Oferujemy wspaniałe, pełne niezwykłych wrażeń, wielogodzinne zajęcia z żywymi końmi, ujeżdżanie, a także praktyczne warsztaty edukacyjne: opieka nad tymi zwierzętami, karmienie, pielęgnacja, sprzęt, sprzątanie i wyposażenie stajni oraz zasady bezpieczeństwa obowiązujące w towarzystwie koni. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Oprócz tego - wycieczka do słynnego Western City oraz profesjonalne zajęcia taneczne, ogniska, przejażdżki bryczką, atrakcje sportowe i rekreacyjne - słowem: cudownie spędzony czas!

Śladami ducha Karkonoszy

Nie masz pomysłu na wakacyjny wypoczynek? Wybierz się w polsko-czeskie Karkonosze. To istny raj dla miłośników skoków narciarskich, górskich krajobrazów oraz wyjątkowych atrakcji wodnych. W programie obozu młodzieżowego, między innymi: słynne czeskie Skalne Miasto z wodospadami i Turkusowym Jeziorem, wizyta w kompleksach narciarskich w Libercu oraz Harrachovie, niesamowity aquapark TROPIKANA w Hotelu Gołębiewskim, park linowy TROLLANDIA, liczne zabytki sakralne oraz świeckie, okolice tajemniczej Bursztynowej Komnaty oraz wspaniałe czeskie ZOO z białymi tygrysami. Ponadto - niezwykłe atrakcje sportowo-rekreacyjne, ogniska i nie tylko!

Nasze obozy młodzieżowe i pielgrzymki są gwarancją niezapomnianych przeżyć - zapewniamy niskie ceny oraz satysfakcję w ciągu całego wyjazdu.


  aktualności   o nas   kontakt   dla Agentów  
 

Na skróty: MEDITERRANEUM - Tour Operator
61-869 Poznań, ul. Garbary 42,  Infolinia: 801 000 302
Dział Sprzedaży agencyjnej (numery tylko dla agentów): tel. (+61) 853 32 67, 853 32 68, fax (+61) 852 85 87
61-770 Poznań, ul. Paderewskiego 8, Sekcja Pielgrzymkowa: tel (+61) 853 32 72, (+61) 851 62 00, fax (+61) 851 00 60
e-mail: info@mediterraneum.pl            www.mediterraneum.pl

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejsk± ze ¶rodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Inwestujemy w wasz± przyszło¶ć.

W naszym serwisie stosuje się pliki cookies, które s± zapisywane na dysku urz±dzenia końcowego użytkownika w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania serwisu do preferencji użytkownika. Zablokowanie zapisywania plików cookies na urz±dzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest w po wła¶ciwym skonfigurowaniu ustawień przegl±darki internetowej.. Zablokowanie możliwo¶ci zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przegl±darki internetowej na ustawienia blokuj±ce zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.